Буштино

Буштино

Буштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів готується до нового навчального року

Завершується 2015 – 2016 навчальний рік. Випускники 11-х класів успішно завершили навчання у школі, 9-класники проходять ДПА з трьох предметів: української мови, математики та біології.

Розпочинається підготовка школи до нового навчального року. Чимало заплановано зробити за літній період.

Найперше – ремонт класних приміщень. Вдячний батькам, які щороку за власні кошти ремонтують класні приміщення! І нині сподіваюся на їх активну участь у підготовці класних приміщень до нового навчального року

По-друге – маємо наміри відремонтувати приміщення школи: коридори, їдальню, спортивний зал, актовий зал. В планах на літо ремонт сходів до головного корпусу, відновлення внутрішніх вбиралень на ІІ поверсі корпусу №1 та інше.

З цією метою управління освіти Тячівської райдержадміністрації придбало для потреб школи три тони цементу, 500 кг вапна, 100 м2 плитки.

Слід відмітити, що чимало людей вболівають за стан школи та докладають зусиль для його покращення. Так, приватний підприємець Голубка В.М. безкоштовно завіз до школи гравій, буштинці, що проживають у м. Ужгород готові фінансувати частину коштів на відновлення внутрішніх вбиралень на ІІ поверсі головного корпусу, постійну підтримку маємо від селищного голови Паша І.Ю.

Переконаний, що спільними зусиллями небайдужих людей школа буде добре підготовлена до нового навчального року.

Директор школи                                                                  В.Серюга