Буштино

Буштино

Дві жительки Буштина отримали звання „Мати-героїня”

1464783244_32178Відповідно до Указу Президента України від 7 травня 2016 року № 198/2016 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання „Мати-героїня” присвоєно багатодітним матерям Тячівського району.

Зокрема, це звання отримали матері п’ятьох дітей МЕЛЬНИК Василина Миколаївна та ПАШ Ірина Михайлівна. Вітаємо наших односельчанок з цим званням та бажаємо гідно виховувати дітей, щоб вони росли здоровими, розумними, красивим і гідно продовжували ваш рід.

Довідково. Почесне звання України „Мати-героїня” у нашій державі було встановлено з метою посилення уваги до проблем народжуваності, зміцнення інституту сім’ї та відзначення кращих матерів.
Воно присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених в установленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.