Буштино

Буштино

Вихованці Буштинської гімназії-інтернату взяли участь в обласному конкурсі малюнку

vfvf

Чимало школярів району взяли участь у І-ІІ етапах обласного конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами”. За його результатами  7  травня в місто Ужгород було відряджено  переможців.

Це Тетяну Чонку,  ученицю 8 класу  вихованку гуртка «Культура мови та спілкування» Центру дитячої та юнацької творчості (номінація краща поезія «Вірш мамі»), Ірину Гичун, ученицю 10 класу Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст. (номінація кращий літературний твір «Лист мамі»); Олександру Собослай, ученицю 8 класу Буштинської гімназії (номінація кращий твір образотворчого мистецтва «Малюнок мамі»),  а також Тетяну Михалчич, вихованку гуртка «Дитячий вернісаж» Центру дитячої та юнацької творчості, Поліну Куцин, ученицю 7 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. (номінація кращий твір образотворчого мистецтва «Малюнок мамі»).

Запрошено також вчителів – їх наставників: Т.М. Герич з Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст., О.В. Рущак з Буштинської гімназії-інтернату, М.В. Корсак з Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст.  для нагородження. Свято  відбулося в приміщенні Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», куди з’їхалися учні, вчителі та батьки з усіх районів. В холі будинку творчості були виставлені твори образотворчого мистецтва учнів – призерів конкурсу. Це яскраві, оригінальні, щирі картини, які випромінювали тепло та радість, шану та вдячність усім матерям світу.

Під час урочистого відкриття свята зі словами вітань звернулась директор департаменту освіти Закарпатської області Ганна Іванівна Собкова. Вихованці «ПАДІЮНу»  приготували для запрошених чудовий концерт, присвячений Дню Матері. Свої твори декламували і учні-переможці літературного конкурсу, зокрема, вихованка гуртка «Культура мови та спілкування» Центру дитячої та юнацької творчості Тетяна Чонка  вразила всіх, декламуючи свій «Лист мамі», майстерністю вдумливого та глибокого літератора. В залі панувала тиша, а в багатьох заблистіли очі від сліз.

Учні – переможці конкурсу були нагороджені грамотами, дипломами та солодкими подарунками, поверталися з великою кількістю вражень та позитивних емоцій.

Ольга Рущак, вчитель Буштинської  гімназії-інтернату