Буштино

Буштино

Буштинці відзначили День Перемоги над нацизмом

9 травня у Буштині, біля Обеліску Слави, прикрашеного вінками з хвої, відбулося урочисте зібрання з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

буштино 1 DSC01023   

Схилити голови перед пам’яттю тих, хто не повернувся з фронтових полів, прийшли селищна влада, духовенство, мешканці селища різних поколінь з прикріпленими до одягу символами Перемоги – червоними маками.

DSC01020

У Буштині залишилося п’ятеро ветеранів Другої світової війни. Але на свято змогли прийти лише двоє фронтовиків – Михайло Васильович Лях та Василь Петрович Паш. На жаль, іншим уже не вистачає здоров’я та сил.

DSC01022

Урочистості розпочалися звучанням Державного Гімну України. Відтак слово для виступу мав селищний голова Іван Паш. Іван Юрійович закликав буштинців шанувати ще живих ветеранів, а також не забувати про безсмертний подвиг героїв, які захищали свою землю та виборювали мирне життя для всіх нас.

буштино 2

Відтак священики православної громади селища відправили панахиду за загиблими, а священнослужителі греко-католицького храму та церкви УПЦ КП освятили встановлений днями мармуровий меморіал з написом  «Герої не вмирають» у вигляді розгорнутої книги.

буштино 3

Відтак місцеві школярі представили літературно-музичну композицію, присвячену Дню пам’яті та примирення.

буштино 4

Після зібрання ветеранів війни та солдатських вдів запросили на святковий обід.

DSC01015