Буштино

Буштино

Танцювальний колектив Буштинської гімназії-інтернату став призером Всеукраїнського фестивалю «Перлина Поділля-2016»

15-17 квітня у м.Кам’янець-Подільський пройшов наймасштабніший Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Поділля-2016». У грандіозному сценічному дійстві взяли участь понад 1600 юних талантів з 16 областей України, які змагались у вокальному, хореографічному та цирковому мистецтві.

Свої вміння і здібності продемонстрував на сцені і хореографічний колектив Буштинської гімназії-інтернату «Квіти Карпат» (керівник Олеся Кепіч).

Майстерність юних танцюристів оцінювало зіркове журі, до складу якого увійшли, зокрема, відомий виконавець Віктор Павлік та хореограф Влад Яма.

Яскравий виступ колективу Буштинської гімназії-інтернату не залишив суддів байдужим, тож «Квітам Карпат» присудили ІІІ місце у віковій категорії 11-13 років. Диплом призерам фестивалю вручив на сцені головний член журі, яке оцінювало хореографічні номери, – Влад Яма.

У вільний час організатори влаштували для конкурсантів цікаве дозвілля: екскурсії до Хотинської та Кам’янець-Подільської фортець, до місцевого парку з Алеєю закоханих, фонтанами, лебедями та мальовничим 22-метровим водоспадом.

«Результатом задоволені і діти, і я. Такі конкурси вчать не тільки дітей, але і їх керівників. Мої учні виконали всі вимоги, які я ставила перед ними. Всі ми для себе багато чого взяли, починаючи від відвідування нових місць і закінчуючи новими знаннями, які обов’язково використаємо і вдосконалимося до наступного
фестивалю. Звичайно, є ще над чим працювати. Хоча часу не так вже й багато. Адже у червні ми з колективом плануємо взяти участь у фестивалі,  який буде проходити у Болгарії. Для своїх учнів я обираю лише ті фестивалі, де, окрім змагань, діти матимуть можливість відвідати нові місця і здобути нові знання», – ділиться враженнями керівник колективу «Квіти Карпат» хореограф Олеся Кепіч.

Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua