Буштино

Буштино

Заступник голови Національної спілки письменників України Володимир Шовкошитний зустрівся з буштинцями

27749-1uНещодавно в Буштинській бібліотеці-філії №7 відбулася зустріч з заступником голови Національної спілки письменників України Володимиром Шовкошитним, відомим українським поетом, прозаїком, публіцистом, громадським, політичним та державним діячем, доктором філософії в галузі політології. Зустріч організована депутатом обласної ради Іваном Куциною.

Під час зустрічі були присутні учасники літературного об’єднання «Ліра», учні та вчителі буштинських шкіл. Для всіх учасників зустрічі Володимир Шовкошитний провів майстер-клас із написання поезії, прочитав власні твори.

Крім того, до фонду бібліотеки Володимиром Шовкошитним та Іван Куциною передано 60 книг відомих українських авторів на суму понад 2000 грн. Серед переданої літератури книги авторства самого Володимира Шовкошитного, Леоніда Капелюшного, Степана Процюка, Валер’яна Підмогильного, Євгена Маланюка, Івана Захарченка та багатьох інших. В такий дієвий спосіб гості реалізовують власні переконання в тому, що слід усіляко підтримувати власну літературу і культуру. Це повинні робити й держава, і меценати. Інакше, застеріг письменник, «ми не тільки українську літературу не піднімемо, а загубимо все, що мали досі».