Буштино

Буштино

Буштинці  наводять благоустрій в своєму селищі

Селищні депутати, члени виконкому, апарат селищної ради,  підприємці, учні та колективи Буштинської ЗОШ І-ІІІ  ступенів  та гімназії-інтернату, а також всі небайдужі до життя рідного селища буштинці, провели так званий селищний «суботник». DSC_0292Прибирання територій та благоустрій відбувався в багатьох  місцях селища, а саме, в  парку ім. Б. Хмельницького (вирізування старих дерев, обрізування кущів, прибирання території від сміття), біля мосту через річку Теребля та прилеглої території пасовища, на селищному сміттєзвалищі, по вулиці Заводській, по вулиці Тисянській, в кінці вулиці Травневої за переїздом, по вулиці Залізничній біля «старого» переїзду, на прилеглій території біля п’ятиповерхівок, біля Обеліска Слави. Багато жителів Буштина навели лад біля власних домогосподарств.

DSC_0274

Силами місцевих підприємців, ділянки яких прилягають до вулиці Заводської, а саме: ТзОВ «Верховина» Орсаг Г.Ф., Тиводар О.Д., Івась Р.В., Попович І.М., Розман В.В., Кричфалушій В.В., Мацола М.Ю., Гук М.М., Куцин Т.І., МПП «Гратіс» Погань Е.С., Шобей І.І., ПАТ «Закарпаттяобленерго», проводилось прибирання сміття та вирізка чагарників вздовж вказаної вулиці. Однак, не всі підприємці долучились до прибирання, але маємо надію, що у подальшому вони приберуть свою прилеглу територію.

DSC_0288

DSC_0268

Підприємець Галамбіца І.І., який є членом виконкому, розчистив дорогу на селищне сміттєзвалище. Принагідно просимо всіх мешканців селища, які вивозять сміття на буштинське сміттєзвалище, завозити сміття всередину на відведену територію, а не скидувати на в’їзді на смітник, тим самим загороджуючи дорогу і утворюючи ще одне сміттєзвалище. А ще краще, щоб буштинці укладали договори з фірмою «Екосіті», яка вивозить сміття на санкціоноване сміттєзвалище в смт.Солотвино. Селищна рада закликає жителів Буштина відповідально ставитися до довкілля, постійно утримувати територію селища у належному порядку.

DSC_0298

DSC_0270

Тижнем раніше, релігійна громада свідків Єгови, за власною ініціативою, провела «суботник» біля обеліску Слави.  В суботнику приймали участь 20 чоловік, які прибрали та утилізували сухе листя та сміття. Організатором виступив один із старійшин свідків Єгови Скунзя Василь Васильович.

DSC_0328

Силами громадян Форкош Ю., Яхно Р., Карпо Р. та Райз П. прибрано узбіччя вулиці Головної від ФГ «Мала Голландія» до ресторану «Статус» та від в’їзду в Тячівський район до храму Української Православної Церкви Київського Патріархату.

DSC_0303

Хочемо відмітити, що в суботнику прийняло участь близько 150 чоловік. Спільними зусиллями багато чого в селищі зроблено, але ще недостатньо для загального благоустрою в селищі. І ще раз хочеться нагадати нам усім, що не там чисто, де прибирають, а там – де не смітять. Подякуємо всі самі собі за наведення порядку.

DSC_0309

Адміністрація селищної ради смт.Буштино