Буштино

Буштино

У Буштинській дитячій школі мистецтв пройшов концерт «Весняний музичний калейдоскоп»

Напередодні першого весняного свята у Буштинській дитячій школі мистецтв вже традиційно пройшов яскравий концерт «Весняний музичний калейдоскоп».Творчий подарунок для мам,бабусь та сестричок вихованці школи піднесли, як завжди , на високому рівні. Виступали, як кажуть, на одному диханні. І юні артисти, і глядачі в залі були задоволені.

1236

Представниць прекрасної статі зі святом привітав голова селищної ради Буштина Паш Іван Юрійович, який побажав жінкам щастя, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та задумів, бути завжди усміхненими, сповненими надій та оптимізму: «саме ви, дорогі жінки, наповнюєте будні яскравими фарбами,спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Жінка виступає берегинею роду,миру і злагоди на землі», – зазначив у своєму вітальному слові селищний голова.85223

На початку свята прозвучали пісні на слова Т.Г.Шевченка та була представлена презентація до Дня народження поета та художника .

До концертної програми вечора увійшли кращі номери учнів та художніх колективів закладу: фольклорного ансамблю «Розмарінка»,ансамблю скрипалів,вокальних ансамблів «Промінчик» та «Коллаж», хору молодших та старших класів, хореографічних колективів «Смайл»,«Флеш данс», «Грація», фортепіанних ансамблів, дует акордеоністів тощо. Під час концерту директор школи Вейгеш Олена Павлівна вручила грамоти переможцям районних та обласних конкурсів.