Буштино

Буштино

Звіт про роботу Буштинської селищної ради за період з листопада 2015 року по теперішній час.

IMG-b6689c0ca64abeb6877c1b47728fd5c5-VЗ початку звітного періоду  робота проводилась згідно програми соціально – економічного розвитку селища Буштино на 2016 – 2020 роки , яка щорічно переглядалась,  доповнювалась і погоджувалась депутатами та виконавчим комітетом Буштинської селищної ради.  Дещо вдалось реалізувати, дещо не вдалось, були і помилки, і невдачі, але основні напрямки роботи та  виконання за звітний період наступні:

 1. На утриманні Буштинської селищної ради перебувають два дитячі садки «Верховина» та «Ластівка». З бюджету селища щорічно на утримання виділяються кошти на заробітну плату персоналу, на електроенергію та газ, на обладнання, ремонти, харчування.
 2. Створений офіційний сайт селища Буштино, де публікується інформація по всіх напрямках роботи селища, а саме структура управління селища, рішення сесій Буштинської селищної ради, новини селища та інше.
 3. В селищній раді закуплено та постійно поповнюється програма погосподарського обліку селища, де вказана інформація про мешканців  дворогосподарств, а також їх майно та розмір земельних ділянок. Програма допомагає навести лад в нумерації будинків та видачі різного виду довідок громадянам, які звертаються в селищну раду.
 4. Розроблений проект на водопостачання багатоповерхівок та дитячий садок «Ластівка», заміна центральної системи водопостачання. Частину робіт виконано, а частину передбачено завершити до кінця 2020 року.
 5. Пробурена нова скважина , глибиною 20 метрів, на водопостачання для жителів багатоповерхівок та садочка «Ластівка».
 6. Здійснено реконструкцію та капітальний ремонт адміністративної будівлі селищної ради (внутрішні приміщення, фасад, криша, встановлено пожежну сигналізацію), а також капітальний ремонт території, прилеглої до селищної ради.
 7. Практично на всіх вулицях населеного пункту встановлено вуличне освітлення, в селищі на даний час 796 світильників, та 6 світильників встановлено на пішохідних переходах над світлофорами.
 8. Проведено капітальний ремонт (асфальтування) частини вулиці Шкільна ( від вулиці Української до кладовища – 550 метрів, вулиці Незалежності -170 метрів частини вулиці Б. Хмельницького (біля пекарні) – 170 метрів, частини вулиці В. Комендаря – 431 метр, вулиці Шкільна (від кладовища до старого переїзду) – 440 метрів.
 9. Встановлено систему відеоспостереження в селищі, на даний час функціонують 32 відеокамери.
 10. Розроблений та затверджений Генеральний план селища Буштино, також розроблено історико – архітектурний план та стратегічна екологічна оцінка населеного пункту.
 11. Щорічно проводиться вирубка аварійних дерев в парку ім. Б. Хмельницького та по всій території селища Буштино.
 12. Щорічно проводяться суботники по розчистці парку Слави та парку ім. Б. Хмельницького, кладовища, обочин центральної дороги та на в’їздах та виїздах в селище. Проводилась розчистка парку Біля Горького, річки Млиновиця та інших місцях населеного пункту.
 13. В 2016 році створено громадське об’єднання «Світла пам’ять» з метою благоустрою на кладовищах. В 2018 році за бюджетні кошти проведено капітальне очищення кладовища по вулиці Шкільна.
 14. В 2017 році відкритий спортивний майданчик з штучним покриттям на території Буштинського ліцею.
 15. В 2017 році почався процес ліквідації збанкрутілого Буштинського ВГЖКП, та створено нове комунальне підприємство «БУШТИНОСРВІС» , яке надає послуги для всього населеного пункту. Перераховані бюджетні кошти на поповнення статутного капіталу комунального підприємства для закупки лічильників на воду, сміттєвих баків і т.д.
 16. Проведено роботи по відведенню стічних вод з вулиці Травнева в центрі селища та облаштовано частину тротуару на перехресті вулиць Травнева та Головна.
 17. Проводились поточні ремонти в дитсадках №1 та №3, проведений капітальний ремонт кухонних приміщень та пральні в дитсадках №1 та №3, а також ремонт та введення в експлуатацію додаткових шостих груп у обидвох садочках.
 18. Щорічно проводиться регуляція русла річки Млиновиця за межами населеного пункту в руслі річки Теребля.
 19. Здійснено спів фінансування проектних робіт по укріпленню дамби на річці Теребля біля залізничного та автомобільного мосту. Проводились щорічні звернення в різні інстанції щодо ремонту мосту через річку Теребля.
 20. Побудована сортувальна площадка, розроблені документи на земельну ділянку для сортувальної площадки, проводилась розчистка місцевого сміттєзвалища. На даний час сортувальна площадка на балансі КП «БУШТИНОСЕРВІС».
 21. Розроблений проект на будівництво очисних споруд для селища та розроблений проект землеустрою на земельну ділянку під очисні споруди.
 22. Розроблений проект на будівництво спортзалу для всіх видів єдиноборств, трибуни та роздягальні на стадіоні.
 23. В 2018 році проведена капітальна прочистка каналізації біля багатоповерхівок.
 24. Щорічно проводиться грейдерування вулиць селища за потреби та за заявами вуличних депутатів.
 25. Побудована вбиральня на селищному стадіоні, здійснено поточний ремонт лавок у підтрибунному приміщенні та здійснено поточний ремонт системи водопостачання.
 26. Реконструйована арка в’їзду в парк ім. Б Хмельницького.
 27. У 2018 та 2019 роках проведено День селища Буштино.
 28. Щорічно проводиться свято відкриття селищної новорічної ялинки, де діти отримують подарунки та солодощі.
 29. Щорічно проводиться турнір з футболу серед ветеранів ім. М. М. Комана.
 30. Виготовлено реєстраційні документи на земельні ділянки на селищну раду, стадіон, очисні споруди, сортувальну площадку, пасовища та технічні паспорти на приміщення дитсадків.
 31. Проведено ремонт частини вулиці Народної (від вулиці Головної до вулиці Української).
 32. Виготовлено проектно – кошторисну документацію на будівництво нової амбулаторії в селищі Буштино.
 33. Проведено поточний ремонт приміщення котельні амбулаторії, корпус №2 по вулиці Б. Хмельницького.