Буштино

Буштино

Дотримання заходів карантину та самоізоляції , щоб не допустити поширення COVID-19 на Тячівщині – звернення до громадян!

Шановні мешканці Тячівщини!
Практика інших країн свідчить: ретельне дотримання режиму самоізоляції та карантинних  заходів  – єдиний вихід, який дозволить зупинити поширення пандемії COVID-19  .
Найкраща протидія коронавірусу – без зайвої потреби не виходити на вулицю та залишатися вдома.
Закликаємо всіх вас бути свідомими і відповідальними у ставленні до свого здоров’я і життя та оточуючих!
Не займайтеся самолікуванням, у разі виявлення симптомів ГРВІ чи простудних захворювань негайно звертайтесь до свого сімейного лікаря.
Давайте разом недопустимо поширення в нашому районі коронавірусу та захистимо від смертельної хвороби себе, своїх рідних і близьких!
Сподіваємось, що всі ви з розумінням поставитесь до введення карантинних  обмежень і виконуватимете карантинні заходи та правила самоізоляції.
Просимо зберігати спокій, дотримуватись простих правил особистої гігієни, піклуватись про своїх близьких, особливо людей старшого віку.
Бережіть один одного! Залишайтеся вдома!
Будьмо здорові!
Оперативний штаб із запобігання та протидії поширенню коронавірусу COVID-19 в Тячівському районі

https://tyachiv-rda.gov.ua/news/2888-dotrimannya-rezhimu-samozolyacyi-ta-zahodv-karantinu-schob-ne-dopustiti-poshirennya-rozpovsyudzhennya-na-tyachvschin-covid-19-zvernennya-do-gromadyan.html