Буштино

Буштино

Кращим юним гравцям турніру «Футбольна весна» запропонували навчатись в Угорщині

Нещодавно у спортзалі Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся турнір з міні-футболу «Футбольна весна» серед юнаків 2004 р.н. і молодших.

У змаганнях взяли участь команди Вишкова, Хуста, Бедевлі, Руні та Буштина.
Організатором турніру виступив Буштинський селищний голова Іван Паш.DSC08810

За спортивними поєдинками спостерігали футбольні функціонери з Угорщини – професійний директор футбольної академії с.Торпо Ласло Донко, директор колегіуму академії Герег Чобо, а також сільський голова с.Торпо Сейчі Соболч та відповідальний за українсько-угорську футбольні зв’язки Ріхард Альохін. Також був присутній почесний гість – уродженець Вишкова, відомий футбольний агент FIFA Шандор Варга. Гості проводили відбір здібних хлопчаків для навчання у футбольній академії с.Торпо.DSC08796

Минулоріч такий же відбірковий чемпіонат проводився у смт Вишково. В результаті кільком юнакам з Тячівщини  було запропоновано навчатись в Угорщині. Четверо юних талантів – Ростислав Рацин, Тарас Бонгар з Буштина, а також Іван Немеш та Михайло Немеш з Колодного – цим запрошенням скористались і успішно вдосконалюють футбольну майстерність у сусідній країні. Вартість навчання становить в еквіваленті близько 200 гривень на місяць, але юні спортсмени мають всі умови для тренувань та проживання, п’ятиразове харчування, а найголовніше – перспективу розвивати спортивні здібності та виступати за футбольні клуби Угорщини. Після закінчення закладу вони матимуть можливість продовжити навчання у спортивній гімназії м.Дебрецен.DSC08848

У перерві між матчами угорські гості спілкувались з юнаками та провели навчальне тренування. За підсумками турніру, кільком кращим, на думку селекціонерів, юним талантам запропонували навчатись у футбольній академії с.Торпо.

А переможцями турніру стали юні футболісти з с.Бедевля (тренер Ю.Приходько). На другому місці – команда Буштина (тренер Ю.Болог),  на третьому – Руні (тренер Ю.Приходько).

DSC08901

Церемонію нагородження призерів проводили угорські гості та Буштинський селищний голова Іван Паш. Кращі гравці були нагороджені грамотами, а команди – Кубками.

Наталія Маджара