Буштино

Буштино

Рішення виконавчого комітету Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Буштинської селищної ради, з метою попередження захворюваності на гостру распіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19

 

У К Р А Ї Н А

 

БУШТИНСЬКА   СЕлИЩНА  РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

від   17  березня  2020 року       №  30                                    смт Буштино

Про тимчасове зупинення роботи

об’єктів загального користування,

 розташованих на території

Буштинської селищної ради,

з метою попередження захворюваності

на гостру распіраторну інфекцію,

спричинену коронавірусом COVID-19           

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», указу Президента України від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року «211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру распіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19», виконавчий комітет Буштинської селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. З 8:00 год. 18.03.2020 року тимчасово зупинити роботу об’єктів загального користування, незалежно від форм власності та підпорядкування, розташованих на території Буштинської селищної ради, до особливого розпорядження та скасування обмежувальних заходів:

– бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

– спортивних та дитячих майданчиків, фітнес та тренажерних залів, стадіонів, спортивних залів та басейнів;

– усіх магазинів, крім продуктових, аптек, АЗС та магазинів непродовольчих груп, що здійснюють продаж засобів гігієни, миючих та дезінфікуючих засобів;

– торгово-розважальних центрів;

– ресторанів (крім роботи з доставки їжі) та інших закладів громадського харчування, в тому числі в готелях;

– інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника);

– несанкціонованих ринків та інших ринків, крім продуктових, які мають відповідні дозвільні документи;

– салонів краси, саун.

  1. Рекомендувати закриття підприємств, установ, організацій Буштинської селищної ради, а, у разі неможливості їх закриття через безперервний робочий цикл, дозволити їх роботу під особисту відповідальність керівників.
  2. Встановити для усіх закладів, що здійснюють торгівлю та обслуговування населення максимально допустиму одночасну кількість відвідувачів з розрахунку 15 м² на одного відвідувача. Забезпечити за допомогою розмітки в торговій зоні та, у разі необхідності, на вході, між людьми в черзі відстань 1,5 м, а також встановити дезінфектори на вході в приміщення.
  3. Керівникам підприємств, що здійснюють реалізацію продукції, забезпечити персонал засобами індивідуального захисту у встановлених законодавством обсягах.
  4. Разом з підприємствами, установами вжити невідкладних заходів з проведення дезинфікації місць масового скупчення населення.
  5. Попередити керівників закладів, установ, організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.
  6. Доручити заступнику селищного голови Богачик Р.С. забезпечити оприлюднення цього рішення в електронних та друкованих засобах масової інформації.
  7. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою

 

Селищний голова                                                                      І. Ю. Паш