Буштино

Буштино

Розпорядження про тимчасову організацію роботи адмінбудівлі Буштинської селищної ради

У К Р А Ї Н А

БУШТИНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

ТЯЧІВСЬКИЙ РАЙОН   ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

____________________________________________________________

від  17  березня  2020   року         № 12

Про тимчасову організацію роботи

адмінбудівлі Буштинської селищної ради

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охоронну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 » від 11 березня 2020 року за №211, рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11 та 16 березня 2020 року. З метою належної організації роботи та підтримання порядку, забезпечення особистої безпеки службових осіб Буштинської селищної ради, дотримання вимог громадянського порядку, недопущення безконтрольного проходу, занесення і поширення коронавірусу COVID-19 відвідувачам установ в умовах запровадження протиепідемічного режиму у період з 18 березня по 3 квітня 2020 року

Р О З П О Р Я Д Ж А Ю С Я:

 

  1. Заборонити проведення масових заходів в адмінбудівлі Буштинської селищної ради. Керівнику селищної ради, в разі виникнення потреби, проводити наради в режимі електронного зв’язку.
  2. Призупинити прийом громадян з особистих питань керівництвом та структурними підрозділами Буштинської селищної ради. Рекомендувати жителям селища заяви та звернення надавати засобами телекомунікаційного та телефонного зв’язку.
  3. Встановити «гарячу лінію» телефонного зв’язку Буштинської селищної ради для жителів селища та оприлюднити її в засобах масової інформації.

 

  1. Затвердити заходи превентивних протиепідемічних заходів в адмінбудівлі Буштинської селищної ради.

 

Селищний голова                                                                     І. Ю. Паш