Буштино

Буштино

Роз’яснення для мешканців смт. Буштино

 

           Вивозом сміття в смт. Буштино займається спеціалізоване ТОВ «Екосіті», які щочетверга вивозять сміття на полігон в смт. Солотвино.

         Однак, з 2700 дворогосподарств, договори на вивіз сміття з ТОВ «Екосіті» склали лише 425 дворогосподарств. Інші мешканці селища вивозять сміття на несанкціоноване сміттєзвалище, яке знаходиться за межами населеного пункту. Засміченої територію біля несанкціонованого сміттєзвалища було очищено за бюджетні кошти селища. На даний час планується побудувати на очищеній території сортувальну площадку та привести в порядок несанкціоноване сміттєзвалище, яке знаходиться за межами населеного пункту та закупити мішки для збору сміття для населення, вартістю 60 л – 10 гривень, 20 л – 20 гривень. Збором сміття в селищі буде займатися комунальне підприємство «БУШТИНОСЕРВІС».

         На даний час, з метою недопущення засмічення розчищеної території та впорядкування сміттєзвалища за межами населеного пункту, працівниками КП «БУШТИНОСЕРВІС» встановлений шлагбаум на в’їзді на сміттєзвалище.

Графік в’їзду на сміттєзвалище:

Понеділок – субота – з 9:00 по 17:00 за київським часом;

Неділя – вихідний.

Вивіз сміття з інших населених пунктів заборонений.

         То ж, шановні мешканці селища Буштино, Буштинська селищна рада переконливо просить укладати угоду з ТОВ «Екосіті»  на вивіз сміття  або купувати сміттєві мішки у  КП «БУШИНОСЕРВІС» і не вивозити побутові та інші відходи на стихійні сміттєзвалища.