Буштино

Буштино

Відбувся міжнародний турнір з футболу серед ветеранів пам’яті М.М. Комана

27 липня в смт. Буштино, на місцевому стадіоні, відбувся традиційний, вже п’ятий поспіль, міжнародний турнір з футболу серед ветеранів пам’яті М.М. Комана, видатного футболіста та тренера, який в далекому 1947 році грав за футбольну команду Буштина.

footbal11
footbal2 footbal3footbal1

В турнірі прийняли участь чотири команди. Команда «Буковина» Чернівці, «Челсі» Мукачево, команда ветеранів з м. Торпо Угорщина та команда ветеранів селища Буштино.

Переможцем турніру стала команда «Бууковина» Чернівці, яка у фінальному матчі переграла господарів турніру в серії післяматчевих пенальті.

footbal4

footbal5

footbal7

увуца

Після турніру відбулося нагородження команд кубками та грамотами. Крім цього, подяками за вагомий вклад в розвиток футболу Буштина були відзначені ветерани футболу Адамець Василь, Пацкан Василь, Деяк Михайло, Паш Богдан, Микулець Василь, Молоков Валентин, Вайда Михайло, Ясінко Андрій, які були присутні на стадіоні в якості глядачів.

Призи та грамоти вручав легендарний футболіст, заслужений майстер спорту – Василь Рац. Велика подяка за організацію турніру та матеріальну підтримку ветеранам футболу Буштина, а саме: Паш Івану, Леспух Володимиру, Демко Артуру, Котляр Миколі, Гавриш Василю, Шепель Василю, Пахомову Юрію, Попович Василю, Мадай Юрію, Мадай Василю, Пребуш Золтану, Сенек Євгену, Молокову Валентину, Сабадош Михайлу, Марко Михайлу. Крім цього, за матеріальну та організаційну підтримку подяка голові федерації футболу Тячівського району Грабар І.І.


footbal9 footbal10footbal8
footbal12