Буштино

Буштино

У Буштинському дитсадку знімали програму «Хата на тата» (ФОТО)

Як уже повідомляв tyachiv.com.ua, у Буштині розпочалися зйомки однієї з серій популярного розважального телепроекту каналу СТБ «Хата на тата» з участю сім’ї Олександра та Оксани Михалчич із Буштина. У подружжя двоє доньок – 6-річна Аліна і півторарічна Злата.

Олександр займається фотозйомкою урочистих подій та працює аніматором. Його часто можна побачити на дитячих днях народження в ролі Клоуна, Лунтіка чи майстра бульбашкового шоу. А дружина займається вихованням дітей.

За умовами телепроекту, дружина на час зйомок їде на тиждень у відпустку, а чоловік дає раду з будинком та дітьми.

Сьогодні знімальна група СТБ працювала у Буштинському ДНЗ №3 «Верховина». Тут відбувся святковий ранок, приурочений до Дня сім’ї за участі головного героя програми та його доньок.

Старша Алінка разом з іншими дітьми співала пісень, розповідала вірші і танцювала, а  тато брав участь у дотепних конкурсах. Поруч була і найменша Златка.

«Олександр і Оксана – дуже гарні батьки, дуже люблять своїх дітей. Вони активні, допомагають дитсадку, коли потрібно. А Саша – ще й постійний фотограф на всіх святкових заходах», – розповідає завідуюча ДНЗ №3 Ірина Рацин.

До зйомок і вихователі, і діти і батьки готувалися ретельно, тож виступ пройшов чудово. Втім, деталі процесу телевізійники наразі тримають у секреті.

Кажуть: телепрограма за участі буштинської сім’ї вийде в ефір восени-взимку цього року.

gfddsafe (11) gfddsafe12 gfddsafe (10) gfddsafe(9) gfddsafe (8) gfddsafe(7) gfddsafe (6) gfddsafe(5) gfddsafe(4) gfddsafe(3) gfddsafe(2) gfddsafe(1) gfddsafe

Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua