Буштино

Буштино

У Буштинській бібліотеці до Дня Гідності та Свободи провели зустріч з бійцями АТО

У заході взяли участь селищний голова Буштина Іван Паш, школярі Буштинської гімназії-інтернату з учителями та творчі люди селища.

Розповісти про будні у зоні АТО запросили буштинців, які добровільно пішли захищати східні кордони України.

Сто днів у зоні бойових дій провів мобілізований до Держприкордонслужби депутат селищної ради, художник Петро Ільков. Але й там, у секторі С, не припиняв малювати: прикрашав аерографічними малюнками бойову техніку, офіс і транспорт волонтерів.

Інший учасник зустрічі – теж прикордонник Ігор Висторобський. На сході військовий побував двічі – у 2014 році на Луганщині, а цьогоріч – за 15 км від Маріуполя, поблизу населеного пункту Зоря.

Передусім, пам’ять про Героїв Небесної Сотні та загиблих під час бойових дій на сході України вшанували хвилиною мовчання і запалили лампадки біля Обеліску Слави.
iugfВідтак селищний голова поділився своїми спогадами про Майдан і подякував усім 46 учасникам АТО Буштина за те, що виборюють гідне майбутнє для наступних поколінь українців. Пообіцяв, що їх потреби завжди будуть на першому місці для селищної влади.

Відтак Ігор Висторобський та Петро Ільков розповіли юним односельцям про будні у зоні АТО. Говорили про те, як важливо відчувати себе українцем, любити свою державу, хай у ній і не все гаразд.
ydscТакож учасники літературного об’єднання «Ліра», яке діє при бібліотеці, прочитали свої поезії на патріотичну тематику.