Буштино

Буштино

В Буштинській ЗОШ І-ІІІ ст. вшанували пам’ять Небесної сотні та героїв АТО

В рамках проведення урочистостей з нагоди вшанування пам’яті Небесної сотні, героїв Майдану, героїв АТО в Буштинській ЗОШ І-ІІІ ст. 17.02.2017 проведено урок – реквієм “Герої не вмирають”.

3 1На уроці були присутні учасники подій на Майдані в 2014 році – Перехрест О.О., Микуляк Н.С., Гісем Т.В., батьки та жінка загиблих воїнів АТО Бертолона Віталія та Дурунди Павла, священник Української православної КП о. Андрій та священник Греко-католицької церкви о. Ярослав, заступник голови селищної ради Богачик Р.С., старшокласники школи.

Учні та всі присутні вшанували пам’ять загиблих героїв на Майдані та сході України, а пісня “Пливе кача….” що стала символом тих трагічних подій сколихнула всіх присутніх.

IMAG0182

IMAG0188 IMAG0186 IMAG0184

До присутніх звернувся учасник подій на Євромайдані Перехрест Олександр, який відмітив подвиг майданівців, їх жертовність в ім’я України та українського народу. Його заключні слова до учнів – любіть і віруйте в Бога, любіть і шануйте Землю, яка зростила Вас, наполегливо працюйте, навчайтеся, примножуйте славу України.

На завершення уроку-реквієму священники здійснили молебень за упокій душ Небесної сотні, Павла та Віталія, освятили стенд “Слава Україні – Героям Слава”. У напутньому слові о. Ярослав відзначив, що в історії України є чимало трагічних та героїчних подій і всі ми маємо бути достойні подвигу Небесної сотні, Павла та Віталія. О. Андрій відмітив, що за християнським вченням немає більшої любові, ніж покласти життя своє за друзів своїх. Небесна Сотня, Павло, Віталій сповна виконали свій обов’язок. Герої не вмирають. Слава Україні – Героям Слава.