Буштино

Буштино

Депутати Буштинської селищної ради не дали дозвіл на об’єднання з навколишніми селами

Відповідне рішення було прийнято на засіданні сесії Буштинської селищної ради 23 грудня.

Як уже повідомлялось, депутати розглянули ряд питань, серед яких було й питання щодо надання дозволу на об’єднання територіальних громад смт Буштино, сіл Вонігово, Новобарово, Дулово та Теребля, з адміністративним центром у Буштині.

Селищний голова Іван Паш наголосив учасникам зустрічі на перевагах об’єднання, серед яких перехід на прямі міжбюджетні відносини з державою та суттєве збільшення надходжень до бюджету. Адже, як відомо, у разі створення ОТГ надходження до бюджету лише від податку на доходи фізосіб склали би майже 10 млн. грн. А разом з базовою дотацією, освітньою та медичною субвенціями це би дало 38 млн. 985 тис. грн. надходжень. Плюс субвенція на розвиток інфраструктури (12 млн.) – і разом виходить майже 51 млн. грн. (це за розрахунками 2015 року).

Попередньо в селищі проведено громадські слухання, учасники якого вирішили запропонувати депутатам селищної ради на черговій сесії надати згоду на добровільне об’єднання вищевказаних територіальних громад.

Однак, після тривалої дискусії, більшість депутатів не підтримали відповідне рішення. Таким чином за надання дозволу на об’єднання територіальних громад смт Буштино, сіл Вонігово, Новобарово, Дулово та Теребля, з адміністративним центром у Буштині проголосували всього 7 депутів, всі інші – утримались.

Tyachiv News