Буштино

Буштино

У Буштині визначили найкращих юних колядників Тереблянської долини

Сьогодні у Буштині відбувся черговий етап традиційного конкурсу на краще виконання колядок серед вихованців ДНЗ та учнів початкових класів, який щороку проводиться на Тячівщині з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки.

За звання найкращих колядників змагались колективи дитсадків та шкіл сіл Тереблянської долини.

Та передусім, вітання від імені Василя Васильовича усім присутнім передав помічник нардепа Степан Хома.

Відтак кожен колектив показав на сцені своє бачення Різдвяного Дива – інсценівки-вертепи, традиційні та сучасні колядки, чудові різдвяні декорації, оригінальне сценічне вбрання. Юні артисти з усіх сил намагалися сподобатись журі, тому кожен виступ був цікавим і гарним.

123l

Однак конкурс є конкурс, тому найоригінальніших та найартистичніших колядників було відзначено цінними призами. Так, перше місце компетентне журі у складі активістів та педагогів журі присудило колективу  Буштинського ДНЗ №3 «Верховина», який в нагороду отримав пральну машину. На другій сходинці – Буштинський ДНЗ №1 «Ластівка» (приз – музичний центр), на третій – Руськополівський ДНЗ №1 (виграли приз – килим в ігрову кімнату).

А серед шкіл призові місця розподілились таким чином: найкраще виступили колядники з Малоугольківської ЗОШ І-ІІ ст. №1 і в нагороду отримали проектор. Друге місце та приз – музичний центр – журі присудило Колодненській ЗОШ І-ІІІ ст. На третій сходинці опинились господарі – конкурсанти з Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст. В нагороду за виступ отримали принтер «3 в 1».
giFull
Та з доброї волі народного депутата Василя Петьовки без подарунків не залишився жоден з учасників конкурсу, адже кожна школа отримала набір унаочнення, дитсадок – набір розвиваючих ігор, а колядники – пакуночки з цукерками.