Буштино

Буштино

Буштинська гімназія-інтернат підбила підсумки 2015-2016 навчального року

Керівництво Буштинської гімназії-інтернат відзвітувало про результати та досягнення у 2015-2016 навчальних роках.

Цього навчального року у 1-4 класах навчалося 262 учнів. З них похвальними листами  нагороджено 64 учні. Протягом 2015-2016 н.р. учні школи  брали активну участь у шкільних та районних конкурсах, за що і були  відмічені відділом освіти Тячівської районної адміністрації. Кращі учні Буштинської гімназії-інтернату були нагороджені  сертифікатами, грамотами та дипломами Закарпатської ОДА та управління освіти Тячівської райдержадміністрації. Найбільше відзначилися учень 3-А класу Гайович Кирил, який отримав 6 грамот та дипломів за перемоги у різномнітних конкурсах, учні 3-А класу Макарова Крістіна та Веклинець Павло, учениця 3-Б касу Григоренко Владислава, учні 4-А класу Мокрянин Василь, Бабич Наталія, Вакій Оксана, Немеш Юрій, учениця 4-Б класу Роман Крістіна, учні 2-А класу Ливринц Софія та Довгій Павло.

Наймолодші учні школи брали активну участь та здобували перемоги в конкурсі «ОЛІМПІС -2016 весняна сесія», в Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок – осінній-2015».

У 2015-2016 н. р. в 5-11 класах в гімназії  навчалося  378 учнів. З них похвальними листами та похвальними грамотами нагороджено 49 учнів(13.0%)

Випускників в цьому навчальному році було 84 (38 учнів – 9-х класів та 46 учнів – 11-х класів). В 9-х класах відмінні свідоцтва про базову загальну середню освіту одержали 6 учнів (Апацька Ярослава,Богдан Дарина,Коротков Дмитро,Цьока Даніела,Лазар Ганна,Шимон Валерія) з 38 (16%). В 11-х класах відмінні атестати про повну загальну середню освіту одержали 6 учнів (Азарій Євгенія,Апацька Маріанна,Бонкало Ангеліна,Довбнич Марина,Немеш Владислав,Орсаг Рената) (13%).

У 2015-2016 навчальному році весь педагогічний колектив активно проводив роботу з обдарованими дітьми. В гімназії проведений І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. В ІІ етапі учнівських олімпіад гімназія взяла участь  у всіх запланованих олімпіадах.

З загальної кількості учнів гімназії 378 в предметних олімпіадах, конкурсі з укр. мови ім. П. Яцика та мовно-літературному конкурсі ім. Т. Шевченка взяли участь 277 учень (73%).

Шкільний етап:

І місця з базових предметів зайняли 75 гімназистів (27%)

ІІ місця вибороли  94 учень (34%)

ІІІ місця посіли 108 учнів (39%)

Районний етап:

І місця зайняли 7 гімназисти (9.3%)

ІІ місця вибороли  11 учнів (15%)

ІІІ місця посіли  10 учнів (13.3%)

Обласний етап:

ІІІ місця посіли  2 учнів (29%)

Азарій Євгенія – 11-Б клас – І місце на Мовному конкурсі ім.П.Яцика

Біба Анна-Марія – 11-Б клас – І місце у першості області серед команд ДЮСШ з легкої атлетики;

З метою виявлення та самореалізації обдарованих дітей учні школи залучаються до участі в шкільних, районних та обласних конкурсах.

У Всеукраїнському математичному конкурсі «Кенгуру» 10 учнів показали відмінні результати.

Кафедрою вчителів англійської мови та вчителів природничо-математичних наук  було проведено зимову сесію олімпіади з англійської мови та математики «Мультитест-2015», де діти мали змогу перевірити свої знання і потренуватися в тестах.

Орсаг Анна учениця 10-А класу одержала перемогу в ІІ етапі конкурсу «Захисники україни: історія та сьогодення» у номінації на кращий літературний твір; зайняла ІІ місце в районній інтелектуальній грі «Ерудит-2016»;

Сасин Юрій учень 10-А класу був нагороджений дипломом за перемогу у ІІ (районному) етапі ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія України і державотворення».

Левицька Дарина учениця 8-А класу отримала перемогу у районному фестивалі-конкурсі «Воскресни писанко».

Сабадош Вікторія учениця 8-А класу отримала перемогу у ІІ етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка.

Собослай Олександра учениця 8-А класу отримала перемогу у ІІ етапі конкурсу «Малюнок,вірш,лист до мами» у номінації на кращий малюнок.

Пацкан Андріан учень 7-Б класу отримав перемогу в ІІ (районному) етапі ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія України і державотворення».

Корнута Василь учень 6-В класу переміг у ІІ етапі конкурсу «Захисники України:історія та сьогодення» у номінації на кращий твір образотворчого мистецтва.

Окрім того гімназисти взяли активну участь у Міжнародному дистанційному конкурсі з різних предметів «Олімпіс 2016 – Весняна сесія» і отримали відмінні результати.

Вихованці гуртка «Юний радіотехнік» нагороджені дипломом І ступеня Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі Україно».

У районних змаганнях «Різдвяні перегони – 2016» команда гімназистів зайняла почесне ІІ місце.

В червні місяці команда гімназії була відправлена в с.Оріховиця Ужгородського району для участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура-2016») де посіла почесне ІІ місце.

Влітку 2016 року з 01 по 10 червня працював мовний табір з денним перебуванням «SMILES», в якому відпочивали 60 учнів гімназії. Діяльність табору спрямована на забезпечення змістовного дозвілля та покращення фізичного, психічного та морального здоров’я вихованців, створені всі умови  для активного і всебічного розвитку та відпочинку дітей.

В  2015/2016 н. р. 39 робіт  учні школи подали для участі  у  І етапі  конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт МАН ,шість   учнів   стали учасниками другого етапу, з них Орсаг А., Косюк  А . стали призерами другого  етапу.

Учнівські колективи гімназії – інтернату  «Мелодія», «Квітка Карпат» – є неодноразовими переможцями різноманітних конкурсів, фестивалів, учасниками різних акцій, що проводяться в районі, області та за межами області і країни. Так танцювальний колектив «Квіти Карпат» є переможцем Всеукраїнського фестивалю «Перлина Поділля», що відбувся в Кривому Розі.

На міжнародному фестивалі виконавських мистецтв «Зірки Албени» Хореографічний колектив «Квіти Карпат» під керівництвом Кепіч О.В. здобули І премію в номінації «Хореографічне мистецтво».

Результатів за минулий навчальний рік продемонструвавали позитивну тенденцію навчально-виховного процесу. В гімназії створюються умови для врахування й розвитку навчально-пізнавальних і професійних інтересів, здібностей, потреб учнів.