Буштино

Буштино

Повідомлення  про  оприлюднення  проекту  регуляторного  акта

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднений проект рішення Буштинської селищної ради «Про затвердження Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення літніх торгових майданчиків і тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території селища Буштино» на сайті http://bushtyno.com.uaз аналізом регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Буштинської селищної ради.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Буштинської селищної ради протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: вул. Головна, 91, смт. Буштино, Тячівського району Закарпатської області.

Про затвердження Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення літніх торгових майданчиків і тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території селища Буштино