Буштино

Буштино

Депутати Буштинської селищної ради прийняли бюджет на 2017 рік

23 грудня  відбулася остання в цьому році  сесія Буштинської селищної ради. Керував на засіданні селищний голова Іван Юрійович Паш, присутніми були 24 із 26 депутатів. 

В ході засідання присутні розглянули низку важливих питань життєдіяльності громади. Насамперед, Іван Юрійович прозвітував про виконання програми соціального і економіного розвитку селища у 2016 році. Наголошено на виконанні робіт з покращення умов навчання та виховання дітей, проведення ремонту в дошкільних навчальних закладах району, адмінбудівлі селищної ради, розчищення русла р. Млиновиця та облагородження прилеглої до неї території, освітлення вулиць, встановлення камер відеоспостереження, здійснення контролю за сплатою земельного податку. Також розглянуто ряд інших питань, які вдалось вирішити у 2016 році завдяки плідній роботі керівництва, депутатів та активних громадян селища. У підсумку присутні визнали задовільною роботу ради у році, що минає.

Відтак депутати прийняли головний документ – бюджет на 2017 рік, обов’язкові виплати якого по захищеним статтям склали 4 мільйони 320 тисяч. Після цього було затверджено структуру і чисельність виконавчого апарату селищної ради, батьківську плату за харчування дітей, а також прийнятоокремі програми, розглянуторяд земельних питань.

Tyachiv News