Буштино

Буштино

Приємні моменти селища Буштино

Нещодавно, буштинські ветерани футболу подарували іменну футболку видатному буштинському футболісту, тренеру Адамцю Василю Михайловичу.

adamec3Василь Михайлович народився у Львові 22 січня 1957 року. В 1978 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури.  Під час навчання на третьому курсі його запросили грати за буштинську футбольну команду «Карпати». З того часу Буштино стало для нього рідним селищем. Василь Михайлович допоміг команді піднятися в турнірній таблиці першості Закарпатської області з 13 на 9 місце, а рік потому в 1978 році «Карпати» стали чемпіонами області. В 1979 році разом з командою брав участь в фінальній стадії першості України серед колективів фізкультури, яка проходила в м. Стаханові.

adamec

1980 року Василь Михайлович Адамець перейшов в команду «Кооператор» (м. Хуст), а ще через рік вже грав за «Говерлу» (м. Ужгород), яка на той час виступала в другій лізі першості Радянського союзу.

adamec2

З 1988 по 1994 рік був граючим тренером в футбольній команді «Тиса» (смт Буштино).

З 1980 по 2000 рік працював тренером в Дитячо-юнацькій спортивній школі. За роки своєї роботи Василю Михайловичу вдалося виховати не одне покоління молодих футболістів, які грали за різні команди області та України. Зокрема, його вихованцями були Голубка Петро – грав за «Говелу» (Ужгород) та «Таврію» (Сімферополь), Марко Михайло – грав за «Говерлу» (Ужгород), Апіян Артур – грав за «Говерлу» (Ужгород) та «Спартак» (Івано-Франківськ).