Буштино

Буштино

Буштинські вчителі здобули перемогу на обласній освітянській спартакіаді

17 вересня на ужгородському стадіоні «Авангард» відбулися фінальні змагання ХIV обласної освітянської спартакіади. Захід – чи не наймасовіший у Закарпатті.

14258183На урочистій церемонії відкриття спартакіади присутніх вітали, зокрема, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан, голова Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Повханич, голова Закарпатської обласної ради профспілок Володимир Фленько, заступник директора департаменту освіти і науки ОДА Аттіла Штерр, інші почесні гості.

До Ужгорода приїхали 900 учасників з усіх районів та міст нашого краю. Освітяни змагатимуться у різних видах спорту: з волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів, шашок, плавання, легкої атлетики, визначатимуть сильного і в перетягуванні канату.

wmz

До складу збірної команди Тячівського району увійшли вчителі Буштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Болог Ю.М. та Станко Р.Ю., які достойно виступили на цих змаганнях. Станко Ростислав Юрійович – вчитель предмету Захист Вітчизни, учасник бойових дій на сході України виборов перше місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м. Болог Юрій Михайлович – вчитель фізичного виховання, виборов перше місце з міні-футболу.

Вітаємо!